ساخت افزونه به جای دست کاری در فایل functions.php قالب ها

این جستار شامل 3 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  hamidjh در 5 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
  • نویسنده

hamidjh
    مشارکت کننده

با سلام من وردپرس چند سایته دارم واگه بخوام کدهای سفارش سازی خودمو برای هر قالب بزارم کلی زمان بر هست و با آپدیت شدن قالب ها دوباره از بین میرند
    من تمام کدهایی که قرار هست در تمام قالب ها اجرا شود رو جمع کردم و یک فایل در پوشه پلاگین ها درست کردم و این کدها رو ریختم توش از منوی افزونه ها هم در وردپرس این افزونه قابل دیدن فعال سازی یا غیر فعال سازی هست
    فقط نمی دوم باید چیکار کنم که از طریق این کار کدها در تمام قالبها اجرا بشه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

سید حامد حسینی
    سرپرست کل

سلام ، به نظر بنده بهترین کار ایجاد کردن فانکشن هست و فراخوانی آنها در وردپرس شبکه . با افزونه زیر میتونید این کار رو انجام بدید.

My Custom Functions

موفق باشید.

hamidjh
    مشارکت کننده

با تشکر از شما فقط این افزونه روی یک قالب انجام میشه یا روی تمام قالب های وردپرس ؟
    چون هر کاربر که وبلاگ داره از ۱۰ قالب در شبکه یک قالب متفاوت روانتخاب میکنه

hamidjh
    مشارکت کننده

من میخوام تنظیماتی رو که در سایت اصلی انجام میدم روی همه وبلاگ ها اعمال بشه و کاربران دسترسی به تغییر این کدها نداشته باشند

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

دوره رایگان طراحی سایت از صفر تا صد

دوره رایگان طراحی سایت از صفر تا صد

برای شرکت در دوره رایگان آموزش طراحی قالب وردپرس ( طراحی سایت ) ایمیل خود را وارد کنید

اشتراک شما با موفقیت انجام شد ( ایمیل خود را چک کنید)

بستن